
Varlion Polsband Wristband Small Lichtblauw 2 Stuks
Met deze Varlion Wristband Small elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Small |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 7 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2205003206OS |
Varlion Wristband Small kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!
Origineel: $3.43
-65%$3.43
$1.20Varlion Polsband Wristband Small Lichtblauw 2 Stuks
Met deze Varlion Wristband Small elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Small |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 7 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2205003206OS |
Varlion Wristband Small kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
Met deze Varlion Wristband Small elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Small |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 7 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2205003206OS |
Varlion Wristband Small kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!













