
Varlion Polsband Wristband Medium Geel 2 Stuks
Met deze Varlion Wristband Medium elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Medium |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 10 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2205002505OS |
Varlion Wristband Medium kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!
Origineel: $4.59
-65%$4.59
$1.61Varlion Polsband Wristband Medium Geel 2 Stuks
Met deze Varlion Wristband Medium elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Medium |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 10 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2205002505OS |
Varlion Wristband Medium kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
Met deze Varlion Wristband Medium elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Medium |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Geel |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 10 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2205002505OS |
Varlion Wristband Medium kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!













