
Varlion Polsband Wristband Large Lichtblauw 2 Stuks
Met deze Varlion Wristband Large elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Large |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 15 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2305004209OS |
Varlion Wristband Large kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!
Origineel: $5.76
-65%$5.76
$2.02Varlion Polsband Wristband Large Lichtblauw 2 Stuks
Met deze Varlion Wristband Large elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Large |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 15 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2305004209OS |
Varlion Wristband Large kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
Met deze Varlion Wristband Large elastische polsband behoud jij de controle op de baan. Overmatig zweten behoort tot de verleden tijd met deze hoogwaardige zweetaborberende en sneldrogende zweetband.
| Specificatie | Details |
| Merk | Varlion |
| Model | Wristband Large |
| Type product | Polsband |
| Doelgroep | Unisex |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aantal | 2 Stuks |
| Eigenschappen | Hoogte 15 cm, One Size Fits All |
| Materiaal | 80% Katoen - 12% Elastaan - 8% Nylon |
| Artikelnummer | V2305004209OS |
Varlion Wristband Large kopen?
Bestel vandaag nog en ervaar morgen al het comfort op de baan!













