
New Balance T-Shirt Tournament Novelty Heren Wit
Dit premium Tournament Novelty T-shirt van New Balance voor heren is een veelzijdige optie voor de actieve leefstijl.
| Specificatie | Details |
| Merk | New Balance |
| Model | Tournament Novelty |
| Type product | T-shirt |
| Doelgroep | Heren |
| Kleur | Wit |
| Eigenschappen | NB ICEx sneldrogende technologie |
| Materiaal | 95% gerecycled polyster / 5% polyester |
| Artikelnummer | MT612L02K |
New Balance Tournament Novelty T-Shirt kopen?
Bestel vandaag nog en wees morgen al de ster op de baan!
Origineel: $69.72
-65%$69.72
$24.40Meer afbeeldingen




New Balance T-Shirt Tournament Novelty Heren Wit
Dit premium Tournament Novelty T-shirt van New Balance voor heren is een veelzijdige optie voor de actieve leefstijl.
| Specificatie | Details |
| Merk | New Balance |
| Model | Tournament Novelty |
| Type product | T-shirt |
| Doelgroep | Heren |
| Kleur | Wit |
| Eigenschappen | NB ICEx sneldrogende technologie |
| Materiaal | 95% gerecycled polyster / 5% polyester |
| Artikelnummer | MT612L02K |
New Balance Tournament Novelty T-Shirt kopen?
Bestel vandaag nog en wees morgen al de ster op de baan!
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
Dit premium Tournament Novelty T-shirt van New Balance voor heren is een veelzijdige optie voor de actieve leefstijl.
| Specificatie | Details |
| Merk | New Balance |
| Model | Tournament Novelty |
| Type product | T-shirt |
| Doelgroep | Heren |
| Kleur | Wit |
| Eigenschappen | NB ICEx sneldrogende technologie |
| Materiaal | 95% gerecycled polyster / 5% polyester |
| Artikelnummer | MT612L02K |
New Balance Tournament Novelty T-Shirt kopen?
Bestel vandaag nog en wees morgen al de ster op de baan!


















