
Bullpadel Short Meis 25V Heren Navy
De Bullpadel Meis 25V is een veelzijdige en comfortabele short voor heren. Deze short is duurzaam en van een hoogwaardige kwaliteit. Voorzien van Drynamic-technologie om vocht te verminderen en transpiratie te bevorderen. Ontworpen voor maximale prestaties, comfort en stijl!
| Specificatie | Details |
| Merk | Bullpadel |
| Model | Meis 25V |
| Type product | Short |
| Doelgroep | Heren |
| Kleur | Navy |
| Eigenschappen | Met twee zakken |
| Materiaal | 92% polyester, 8% elastaan |
| Artikelnummer | 474098 |
Bullpadel Meis 25V short kopen?
Bestel vandaag nog en wees morgen al de ster op de baan!
Origineel: $23.20
-65%$23.20
$8.12Meer afbeeldingen



Bullpadel Short Meis 25V Heren Navy
De Bullpadel Meis 25V is een veelzijdige en comfortabele short voor heren. Deze short is duurzaam en van een hoogwaardige kwaliteit. Voorzien van Drynamic-technologie om vocht te verminderen en transpiratie te bevorderen. Ontworpen voor maximale prestaties, comfort en stijl!
| Specificatie | Details |
| Merk | Bullpadel |
| Model | Meis 25V |
| Type product | Short |
| Doelgroep | Heren |
| Kleur | Navy |
| Eigenschappen | Met twee zakken |
| Materiaal | 92% polyester, 8% elastaan |
| Artikelnummer | 474098 |
Bullpadel Meis 25V short kopen?
Bestel vandaag nog en wees morgen al de ster op de baan!
Productinformatie
Productinformatie
Verzending & Retourneren
Verzending & Retourneren
Description
De Bullpadel Meis 25V is een veelzijdige en comfortabele short voor heren. Deze short is duurzaam en van een hoogwaardige kwaliteit. Voorzien van Drynamic-technologie om vocht te verminderen en transpiratie te bevorderen. Ontworpen voor maximale prestaties, comfort en stijl!
| Specificatie | Details |
| Merk | Bullpadel |
| Model | Meis 25V |
| Type product | Short |
| Doelgroep | Heren |
| Kleur | Navy |
| Eigenschappen | Met twee zakken |
| Materiaal | 92% polyester, 8% elastaan |
| Artikelnummer | 474098 |
Bullpadel Meis 25V short kopen?
Bestel vandaag nog en wees morgen al de ster op de baan!
























